GR85700 Arkassa
Karpathos Griechenland
Leider kein passendes Angebot gefunden
Jetzt weitere Hotels in Griechenland entdecken
Wir arbeiten daran, diese so bald wie möglich zur Verfügung zu stellen.
Karpathos was echt een heerlijke vakantie. Het eiland heeft mooie stranden, helder water en een ontspannen sfeer waar je vanzelf rustig van wordt. Alles voelde lekker simpel en prettig, zonder dat het te druk of te toeristisch werd. De service bij Popi Studios viel ons daarnaast extra op: die was echt van hotelniveau. We werden daar ontzettend goed geholpen en dat gaf de hele vakantie net dat beetje extra comfort. Daar werden we echt heel blij van. Ook de autoverhuur via Sunny Cars was helemaal top. Alles verliep soepel en zonder gedoe, waardoor we onbezorgd het eiland konden verkennen. Dat maakte het vakantiegevoel alleen maar beter. De dorpjes waren gezellig, het eten was goed en de omgeving maakte het makkelijk om helemaal tot rust te komen. Vooral die combinatie van zon, zee, rust, goede service en fijne autohuur maakte Karpathos voor ons zo’n fijne bestemming. Kortom: Karpathos was gewoon precies wat we nodig hadden — relaxed, mooi en heel prettig om op vakantie te zijn.
Show moreHet verblijf in Popi's Studios was zeer aangenaam. Een rustige plek, zeer vriendelijke eigenaar, aardig en gastvrij personeel. Mijn kamer was eerst op een andere plek, toen ik na een half uurtje terugkwam bleek dat ik was verplaatst en dat mijn koffer daar ook ineens al stond. Dit gaf me een wat onzeker gevoel, maar gelukkig was de andere kamer ook prima. Heel schoon, netjes, en met uitzicht op de zee. Wat ik jammer vond is dat mijn buren de hele dag buiten de kamer zaten te roken, ik geen privacy had op het balkon en dan in hun rooklucht moest zitten. Deze rooklucht was ook binnen in mijn kamer te ruiken. Mijn handdoek die ik te drogen hing kreeg zodoende ook een rooklucht. Het eten was fantastisch, de service van de eigenaar en het personeel ongelooflijk goed. Ik heb wel muziek gemist, het was vaak heel stil aan het zwembad als je daar in de zon lag. Het zwembad zelf was heel erg schoon en heerlijk om in te zwemmen. Ook hier werd alles goed schoongehouden. Als je rust wilde kon je heerlijk bij het zwembad liggen, als je wat mensen om je heen wilde was je binnen een kwartiertje lopen in het stadje met allerlei eetgelegenheden en winkeltjes. Het strand was ook op loopafstand. Een heerlijke plek om te genieten van de zon, zee, lekker eten en rust. Ik kom hier zeker weer terug!
Show moreWaren hier voor de tweede keer en het is ons weer goed bevallen. Appartement werd goed schoongemaakt. Restaurants lekker dichtbij ook het strand op loopafstand.
Show morePopis Studio ist ein kleines familiär geführtes Hotel. Die Gastgeber sind sehr nett. Der Poolbereich ist immer sauber. WLAN ist nur im Poolbereich stäbil verfügbar.
Show morePrima appartement vlakbij stadje. Pwrsoneel doet er alles aan om het je naar de zin te maken. Veel restaurants in directe omgeving. Strand op loopafstand
Show more