Angebote für dieses Hotel

Leider kein passendes Angebot gefunden

Jetzt weitere Hotels in Griechenland entdecken

Hotelbeschreibung SplashWorld Sun Palace

Das bietet Ihre Unterkunft

Außenansicht Pool Ausstattung
light-bulb

Tipp

Bei einem Splashworld-Urlaub erwartet dich ein top ausgestattetes Familienhotel mit direktem oder fußläufigem Zugang zu einem erstklassigen Aquapark - und das Beste: Der Eintritt ist vom ersten bis zum letzten Tag unbegrenzt inklusive.

Ob rasante Rutschen für Adrenalinjunkies oder kindgerechte Planschbereiche für die Kleinen - das Rutschenparadies bietet Spaß und Action für die ganze Familie. Mit All Inclusive und einem persönlichen Splashworld-Serviceteam vor Ort musst du dich um nichts kümmern und kannst jeden Moment in vollen Zügen genießen.

Splashworld

Hotelkonzept-Kriterien

  • Unbegrenzter Aquapark-Zugang inklusive
  • Rutschenparadies mit Spaß und Action für Groß und Klein
  • Rundum sorglos mit All Inclusive
  • Persönlicher Splashworld Service vor Ort

Essen & Trinken

Essen und Trinken Essen und Trinken Essen und Trinken Essen und Trinken

Für Kinder

Sport & Fitness

Sport

Unterhaltung

Animation

Ihr TUI Service

Kontaktinformationen

SplashWorld Sun Palace
Faliraki
GR85100 Faliraki
Rhodos Griechenland

Hotelzimmer SplashWorld Sun Palace

Lage & Umgebung

Hotelbewertungen SplashWorld Sun Palace

"

Guest reviews (1905 reviews)

  • 5/10

    Very dangerous and dirty. I have put in a complaint already but yet had a response

    Show more
  • 4/10
    Recommended

    “Dobre miejsce dla rodzin z dziećmi”

    Hotel zrealizowany w ciekawy sposób. Nie ma odczucia jak w standardowym budynku hotelowy. Wejścia do każdego pokoju są od zewnątrz. Nie ma standardowych korytarzy i klatek przez co jest wrażenie większej swobody i indywidualności. Park wodny nie jest duży, ale za to każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Widać, że jest już nadszarpnięty zębem czasu, jednak wszystko funkcjonuje jak należy. Leżaki, parasole i ręczniki na terenie hotelu są bezpłatne i dostępne. Zaskoczył mnie fakt, że w klubiku dla dzieci animatorkami były dziewczyny z Polski. Przez co pobyt mojej 4 letniej córki był mocno urozmaicony i nie ograniczył się tylko do basenów. Panie były fantastyczne i na długo pozostaną w pamięci mojej córki. Największym minusem było jedzenie. Chociaż ilość potraw była ogromna to jednak mieliśmy często kłopot, żeby wybrać coś dla siebie. Jakość jedzenia (oprócz świeżo smażonych kurczaków i naleśników) była delikatnie mówiąc średnia. Plus tego był taki, że nie przejadaliśmy się, tylko ograniczaliśmy spożywanie posiłków do niezbędnego minimum. Żadna potrawa nie sprawiła, bym chciał pójść po dokładkę. Owoce smaczne (zwłaszcza soczyste arbuzy). Desery i lody - średnie - i dobrze :D Alkoholu nie piłem, więc nie wypowiem się co do jakości trunków w ramach All-inclusive ;)

    Show more
  • 3/10

    “Pokój hotelowy”

    Pokój w domku bungalow. Podstawowe wyposażenie. Wykończenie wnętrza przestarzałe i niedbałe, brudne ściany, mrówki przed wejściem, zapach stęchlizny w łazience mimo wietrzenia. Okazjonalnie wybijający odpływ z kanalizacji na tarasie. Jedyny plus to wyżywienie, pomocna i miła obsługa i park wodny.

    Show more
  • 4/10
    Recommended

    Excellent value for money but could do with upgrading

    Show more
  • 5/10
    Recommended

    Brilliant

    Show more
"

Hotelbilder SplashWorld Sun Palace