IT00165 Rom
Latium Italien
Leider kein passendes Angebot gefunden
Jetzt weitere Hotels in Italien entdecken
In den Zimmern gibt es eine Klimaanlage und eine individuell steuerbare Heizung. Die mit Teppichböden ausgestatteten Zimmer verfügen über ein Doppelbett, ein Queensize-Bett oder ein Kingsize-Bett. Zustellbetten können angefordert werden. Außerdem sind ein Safe, eine Minibar und ein Schreibtisch verfügbar. Auch ein Minikühlschrank und eine Tee-/Kaffeemaschine sind vorhanden. Ein Bügelset ist für den zusätzlichen Komfort der Gäste verfügbar. Darüber hinaus sind ein Telefon mit Direktwahl, ein TV-Gerät mit Satelliten-/Kabelempfang, ein Radio und WiFi (ohne Gebühr) vorhanden. Zudem können die Gäste den Gute-Nacht-Service in Anspruch nehmen. Die Badezimmer sind ausgestattet mit einer Dusche, einer Badewanne und einem Bidet. Des Weiteren ist ein Haartrockner vorhanden. Für besonderen Komfort in den Badezimmern sorgen Kosmetikartikel. Buchbar sind rollstuhlgerechte Zimmer. Für Eltern mit Kindern stehen Familienzimmer zur Verfügung.
Wir arbeiten daran, diese so bald wie möglich zur Verfügung zu stellen.
Kwamen ‘s avond rond 22u op hotel, konden wel direct op kamer maar problemen in de kamer deur kleerkast kon niet open klemde, problemen met de verlichting, licht konden we niet uitdoen. 23u nog technieker moeten langskomen om proberen op te lossen, dag nadien zelf opgelost. Soms geen personeel aan poolbar niettegenstaande het meer dan 37graden warm was om toch iets fris te bestellen. Hotel heeft wel een degelijke opfrisbeurt nodig. Eten ‘‘s avonds in restaurant in hotel was wel lekker. Veel lawaai in ontbijtruimte ook bijna geen plaats tussen de tafels amper 25cm. Erg basic ontbijt.
Show moreBij aankomst hadden wij een dame aan de balie die niet de meest vriendelijke was. Ze was heel behulpzaam maar het was op een toontje dat veel tegengoesting uitstraalde. We kregen de sleutel van de kamer. Maar 1 ookal ben je met 2. Is wel wat weinig zeker als je weet dat je de sleutel nodig hebt voor de elektriciteit (je gezelschap kan nooit eens ergens alleen weg). Dan kwamen we op de kamer. Er waren wel wat mankementen die de ervaring minder leuk maakte. Zo was de airco centraal en waren de kamers veel te warm. Er waren weinig stopcontacten. De deur van de kleedkast werkte niet. Douchedeur kapot en maar vervangen door een gordijn. Lamp kapot… Een voor een allemaal kleine dingen maar samen zorgt het wel voor een beetje ergernis. De kamer werd wel elke dag gekuist. Of toch de lakens en de badkamer. Maar de medewerkers van de nacht aan de balie waren wel mega vriendelijk en hielpen mee een verassing klaar stomen voor een verjaardag. De medewerkers van de keuken waren ook heel vriendelijk. Een gemixte ervaring dus.
Show moreHet hotel was prijs/kwaliteit zeker ok zonder uit te blinken. De rondleidingen naar de bezienswaardigheden met Nederlandstalige gids waren een echte aanrader. Het waren gedreven gidsen en dat was zeker een meerwaarde. Over het algemeen een aanrader
Show moreNaar onze beleving was de temperatuur in de kamer veel te hoog en was er niet de mogelijkheid om deze individueel per kamer aan te passen. De verwarming in de badkamer stond gloeiend heet en deze kan alleen centraal voor alle badkamers worden opgezet of afgezet. Een raam open zetten kon ook niet en de airco werkte niet. Slapen in deze warmte was voor ons een groot probleem. Na melding werd de verwarming in onze kamer wel afgezet, maar dit had weinig invloed doordat de radiator in de badkamer gloeiend heet stond. Dit is een 4 sterren hotel niet waardig.
Show morewas de derde keer dat ik Rome bezocht. Dat was in 1979 en 1984. Vanuit het hotel (on)bekende plekken bezocht. Hoogtepunten: bezoek aan het graf van Franciscus en de Sixtijnse kapel.
Show more