BE3920 Lommel
Belgien
Leider kein passendes Angebot gefunden
Jetzt weitere Hotels in Belgien entdecken
Der Park bietet alles, was Familienherzen höher schlagen lässt: Das Naturschutzgebiet Lommel Sahara für Rad- und Wandertouren, ein tropisches Badeparadies zum Schwimmen und Schnorcheln sowie zwei Seen, an denen Wassersportler so richtig auf ihre Kosten kommen.
Haus 1 1-4Pers. Comfort VM063 (HAX1), Haus
Haus 2 1-4Pers. Premium VM427 (HAX2), Haus
Haus 3 1-4Pers. VIP VM447 (HAX3), Haus
Haus 4 2-6Pers. Comfort VM062 (HAX4), Haus
Haus 5 2-6Pers. Premium VM627 (HAX5), Haus
DZ 2Pers. Premium VM277 (DZX1), Doppelzimmer, Nichtraucherzimmer
Haus 6 4-8Pers. Premium VM827 (HAX6), Bungalow, Nichtraucherzimmer
Wir arbeiten daran, diese so bald wie möglich zur Verfügung zu stellen.
Met Centerparcs ben je als jong gezin zeker gerust van een vakantie met tal van mogelijkheden. Alles verliep zeer vlot. Enkel arrangementen bijboeken is niet mogelijk.
Show moreWe hadden een 6 persoons premium cottage. We zaten helemaal achterop het park, maar daartegenover stond dat we om de hoek zaten van kinderboerderij. Park en wegen waren netjes schoon. Accomodatie had tot onze verrassing 2 ruime badkamers, 1 met bad en douche, de ander met dubbele wastafel en douche. Top geregeld. 2 toiletten is met 6 personen wel handig! Alles was aanwezig en ging vlot. Bij vertrek werd ons nog gevraagd hoe het was, netjes en persoonlijk.
Show moreEen hele leuke week achter de rug. Dankzij Tui een mooie deal kunnen sluiten. Het park is zeer aangenaam voor de kinderen. Zwembad- binnen speeltuin - fietspaden - voetbalveld - bossen... veel spelplezier. De prijzen in het park vond ik vrij prijzig zowel voor de activiteiten die ze aanbieden als voor een drankje. Eten hebben we steeds in ons huisje gedaan en daar was alles voorhanden om te koken. Het huisje zelf was in orde. Leuke week beleefd!
Show moreFijn verlengd weekend gehad. Accomodatie in orde en proper. Laagste prijs bij het boeken via Tui. Meer dan voldoende activiteit voor het hele gezin. De aquamundo was ook proper en aangenaam van temperatuur. De glijbanen zijn voor kinderen een echte uitlaatklep.
Show moreHet park is mooi, het is goed aangelegd de gemeenschappelijke ruimtes zijn netjes en erg goed verzorgd. Het huisje viel heel erg tegen, het was vies absoluut niet schoon, lakens op bed waren kapot. Keuken niet schoon en het servies al helemaal niet. Het personeel op het park is wel heel vriendelijk.
Show more