Angebote für dieses Hotel

Leider kein passendes Angebot gefunden

Jetzt weitere Hotels in Kroatien entdecken

Hotelbeschreibung Hotel Donat

Das bietet Ihre Unterkunft

Außenansicht Landschaft

Essen & Trinken

Essen und Trinken Essen und Trinken Essen und Trinken Essen und Trinken

Für Kinder

Unterhaltung

Wellness

Weitere Informationen

Ihr TUI Service

Kontaktinformationen

Hotel Donat
Majstora Radovana 7
HR23000 Zadar
Zadar/Sibenik-Knin Kroatien

Hotelzimmer Hotel Donat

Lage & Umgebung

Hotelbewertungen Hotel Donat

"

Guest reviews (22 reviews)

  • 5/10
    Recommended

    “Bajeczny Zadar Borik”

    Lokalizacja super, hotel położony przy samej plaży. Piękne otoczenie - zielono. Plaża bardzo piękna i, co mnie zaskoczyło, nawet szeroka. Można do woli spacerować wzdłuż morza. Widoki przepiękne. Sam hotel jak na swoje 3 gwiazdki ok. Za to obsługa hotelu bardzo uprzejma, pomocna, zawsze uśmiechnięta. Do Zadaru bardzo blisko - autobus linia 5 i 8 za 1,5. Pogoda dopisała, więc niczego mi nie zabrakło. Biorąc pod uwagę jeszcze cenę mogę tylko polecić.

    Show more
  • 5/10
    Recommended

    “Polecam dla osób, które chcą odpocząć”

    Hotel był zgodny z opisem, nawet po przyjeździe pozytywnie zaskoczyłam się stanem pokoju - łóżko było duże i wygodne, pokój był czysty i przestronny. Może jedyną wadą była zasłonka pod prysznicem zamiast drzwi, ale to mały mankament. Hotel był podzielony na kilka budynków i miał bezpośrednie wejście na plaże. Jedzenie różnorodne, smaczne, na bieżąco uzupełnianie, więc można było wszystkiego popróbować. Przez tydzień był duży wybór ryb i owoców morza. Również słodkości i ogrom dostępnych owoców bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Z drinków nie korzystałam, ale samodzielny dostęp do piwa i wina bardzo wygodny. Ekspresy korzystają z kawy ziarnistej, więc to też na plus. Obsługa miła i pomocna. Pobyt na początku maja był bardzo spokojny, ponieważ to jeszcze przed sezonem i basen był nieczynny. Okolica hotelu idealna do odpoczynku i relaksu. Minusem jest niska atrakcyjność okolicy i samego Zadaru, jeżeli ktoś szuka okazji do zwiedzania i zabawy. Polecam dla osób, które chcą zwolnić i odpocząć. Nie polecam dla osób, które chcą zwiedzać i zaszaleć na wakacjach ;)

    Show more
  • 5/10
    Recommended

    “ZADAR 2026”

    Bardzo fajny pokój z tarasem i widokiem na park i morze. wygodne łóżka, cicho.

    Show more
  • 3/10
    Recommended

    “Hotel Donat - Zadar”

    Recepcja 24h/7 co jest dużym atutem, generalnie stan obiektu pozostawia wiele do życzenia, dawno nie widział remontu, a pokoje nie sa zbyt dokładnie sprzątane, co można zauważyć poprzez obecny kurz oraz brudne okna. Toaleta/łazienka czyste. W hotelowym barze głównie mocne alkohole, napoje z automatów trochę sztuczne, bardzo słodkie, piwo jakby rozwodnione. Jedzenie w osobnym budynku, co nie stanowiło problemu. Co do samych dań - powtarzalne, niektóre średnie, ale zwykle dało się znaleźć coś w porządku. Istnieje możliwość zamówienia lunchu dzień wcześniej (np. Na wycieczkę) ale raczej nie polecam. Ogólnie jak na to żeby się przespać i coś zjeść to hotel jest okej, ale raczej nie wzbudza chęci dłuższego przebywania w nim. Stosunek ceny do jakości jest akceptowalny.

    Show more
  • 5/10

    “Kroatien ?”

    Es war sehr laut in der Hotel Halle, unmögliche Musik, keine deutschen Infos. Aufforderung Trinkgeld pro Tag €5 zu zahlen.

    Show more
"

Hotelbilder Hotel Donat