BE8400 Oostende
Belgien
Leider kein passendes Angebot gefunden
Jetzt weitere Hotels in Belgien entdecken
Ein breites Angebot an Sport und Unterhaltung erwartet kleine und große Gäste in diesem modernen Hotel. Der Pool lädt zu vergnüglichen Stunden ein, und in der Lounge-Bar lässt sich entspannt mit einem Drink anstoßen.
Standard Twin room (DZX1), Doppelzimmer, Mindestalter im Zimmer: 18 Jahre
Superior Appartement 2 Bedroom SSV (APM2), Appartement, Nichtraucherzimmer
Superior Apartement 1 Bedroom Side SV (APM1), Appartement, Nichtraucherzimmer
Wir arbeiten daran, diese so bald wie möglich zur Verfügung zu stellen.
Habitué de l'hôtel. Rien, mais vraiment rien ne change. Ça devient lassant. Par contre la propreté c'est dégradé
Show morePositieve punten zijn de accommodatie, het prachtige uitzicht vanuit een appartement en de geweldige keuze bij het ontbijtbuffet. Iets minder is de keuze bij get avondmaal
Show moreAlles in orde, alleen wat benauwd binnen (geen airco, verluchting).
Show moreToen we toekwamen was de receptoniste onvriendelijk. Ze deed geen moeite om info te geven. Ze zei enkel dat we in de folder moesten kijken. Veel activiteiten zijn niet geschikt voor een 5 jarige en zeker niet voor een 1,5 jarige. De mini sport is vooral je plan trekken zonder dat je info krijgt. Het appartement waarin we zaten was goed. Het zetelbed was scherp aan de zijkanten, waardoor ik er een wondje aan over hield. De hygiëne was niet uitmuntend. Ik zag nog een spinneweb in een hoek en een leeg potje die waarschijnlijk van de vorige huurders waren. De loungebar was heel leuk. Maar je zou dan wel denken als er 's avonds iets te doen is dat de kindjes er ook kunnen vertoeven. De muziek stond er loeihard. De jacuzi was lauw en het zwembad koud. Persoonlijk vind ik Vaya Mundo overroepen. Het is goed voor overnachting, maar niet voor de animatie.
Show moreideale ligging met openbaar vervoer heel dicht
Show more