TR48400 Bodrum/ Bitez
Westtürkische Ägäis (BJV) Türkei
Leider kein passendes Angebot gefunden
Jetzt weitere Hotels in Türkei entdecken
Das familiäre Hotel liegt in wunderschöner Lage direkt am Strand - hier geniesst man die türkische Sonne auf den gemütlichen Strandbetten und läßt den Tag bei chilliger Musik ausklingen.
Standart Double Room (DZX1), Doppelzimmer
Family Room (DZX2), Familienzimmer
DOUBLE STANDARD ROOM WITH BALCONY (7B9)
Twin/Double room (7B4)
Twin/Double room (7AY)
Twin/Double room (7AX)
Twin/Double room (7AF)
Twin/Double room (7AW)
Double room (7B2)
Double room (7AV)
Double room (7AD)
Double room (7AI)
Double room - Single use (7B1)
Double room - Single use (7AT)
Double room - Single use (7AE)
Double room - Single use (7AG)
Wir arbeiten daran, diese so bald wie möglich zur Verfügung zu stellen.
Blisko plaży, leżaki na plaży w cenie, dobre jedzenie, basen. Polecam
Show moreAlles was prima personeel was super behulpzaam en vriendelijk kamer was ruim beetje veroudert maar het was proper Het eten was lekker enkel weinig keuze bij het avondmaal Het ontbijt was het enige minpuntje van heel de vakantie
Show moreŚwietny, butikowy hotelik boho. Dobre jedzenie, super muzyka chill, bardzo miła i życzliwa obsługa. Piękny wystrój wnętrz i plaża praktycznie w hotelu.
We kwamen terecht in hotel Okalyptos in Bodrum. Dit hotel heeft enorm veel potentieel omdat het zeer goed gelegen is, over een mature en schaduwrijke tuin beschikt met een ligweide die ver verwijderd is van alle mêlee. De kamers waren zeer ruim met nog een zithoek en een terras. Maar het moet toch gezegd de hele infrastructuur hopeloos verouderd en verwaarloosd was: Ik had de schuif in mijn handen toen ik probeerde om ze open te trekken, de schuifdeuren naar het terras werkten zeer stroef en alles was echt heel vuil en onderkomen, waarschijnlijk omdat het zo oud is dat het heel moeilijk is om proper te houden. De kamer rook zeer muf Toen we binnen kramen maar door ze te bewonen en vaak te verluchten was die reuk snel verdwenen. Wat heel mooi was, was het authentieke pad dat doorheen het hotel leidt. Het feit dat er zowel een zwembad als een directe toegang naar het strand was vonden we fantastisch. Het eten was een heel eenvoudige maar eerlijke keuken met heel veel groenten en alles werd ter plaatse vers bereid. Het ontbrak wel aan kruiden maar het is beter om zelf zout en peper te kunnen toevoegen dan van een van te sterke gekruid eten voorgeschoteld te krijgen. Ik kan me voorstellen dat het diner door sommige mensen wel te eenvoudig zou worden beoordeeld. Anderzijds zou je dit hotel dus wel kunnen aanbevelen aan vegetariërs. Er waren altijd heel veel groenten en verschillende bereidingen op basis van yoghurt met verse kruiden en groenten. Wat wij zeer vreemd vonden waren de prijzen aan de bar. Alles kostte daar twee maal zoveel als in België. Daardoor hebben we zeer weinig geconsumeerd aan de bar. En waren voortdurend vier obers maar die stonden daar werkloos. Vermoedelijk omdat iedereen een beetje hetzelfde idee had. Als zij daar een hogere omzet wil draaien, zouden zij volgens mij beter prijzen hanteren die maximum zijn wat men ook Europa betaalt. En dan heb ik het niet over sterke drank, want dat hebben we helemaal niet gedronken. Dat moet je aanvaarden in een moslimland dat het daar duurder is. Ik heb het gewoon over een cola, en Fanta enzovoort. Wij konden dit hotel boeken aan een last minute prijs Daarom heb ik ook niet gereclameerd over de hygiënische toestand. Zouden wij echter de volle prijs hebben betaald dan had ik een klacht ingediend bij tui.
Show moreThe Hotel placement was excellent. Right on the beach with a long promenade catering for all forms of entertainment, bars, restaurants and shopping. We were breakfast only boarding. The selection was very limited. We paid for lunch and dinner, which were excellent, and worth the money. As a old Hotel, the rooms could do with some TLC.. updating of Showers, flyscreens, curtains. There was no kettle in the rooms, however the staff supplied them on request. They also supplied duvets on request. Please note: the corridors between rooms (being outside) were cobblestones. Therefore not smooth to walk on or pull suitcases.
Show more