PT8800-581 Tavira
Algarve Portugal
Leider kein passendes Angebot gefunden
Jetzt weitere Hotels in Portugal entdecken
Familiäre Atmosphäre in großzügiger Anlage am Rande des malerischen Fischerorts Cabanas. Schöne Appartements und Studios in algarve-typischen Häuschen, eingebettet in eine gepflegte Gartenanlage.
One Bedroom Apartment (APX1), Appartement
Studio (STX1), Studio
Two Bedroom Bungalow (BUX1), Villa
1 BEDROOM APARTMENT (7AB)
1 Bedroom Standard Apartment (7BZ)
2 BEDROOM APARTMENT (7AA)
Villa 1 bedroom (7AQ)
Villa 1 bedroom (7BW)
Villa 1 bedroom (7AP)
Villa 1 bedroom (7BV)
Villa 1 bedroom (7AR)
Villa 1 bedroom (7BY)
Villa 1 bedroom (7AZ)
Villa 1 bedroom (7AY)
Villa 1 bedroom (7AX)
Villa 1 bedroom (7BH)
Villa 1 bedroom (7BI)
Villa 1 bedroom (7BC)
Villa 2 bedrooms (7BS)
Villa 2 bedrooms (7BO)
Villa 2 bedrooms (7BR)
Villa 2 bedrooms (7AO)
Villa 2 bedrooms (7AN)
Villa 2 bedrooms (7AS)
Villa 2 bedrooms (7BE)
Villa 2 bedrooms (7B7)
Villa 2 bedrooms (7BB)
APARTMENT ONE BEDROOM (7AH)
APARTMENT TWO BEDROOMS (7AI)
Apartment (7BT)
Apartment (7BU)
Apartment (7BQ)
Apartment (7AV)
Apartment (7AW)
Apartment (7AU)
Apartment (7BA)
Apartment (7B5)
Apartment (7B6)
STUDIO CLASSIC (7AG)
Studio (7BX)
Studio (7BN)
Studio (7BP)
Studio (7AK)
Studio (7AT)
Studio (7AM)
Studio (7B9)
Studio (7BF)
Studio (7BG)
STUDIO (7AC)
Wir arbeiten daran, diese so bald wie möglich zur Verfügung zu stellen.
als je een heerlijke vakantie wilt voor jong en oud en niet te drukke stad dan is dit een hele mooie vakantiebestemming en als je een activiteit wil doen word je bij de receptie opgehaald en later weer teruggebracht. Een onvergetelijke vakantie
Show moreDit was een prettige plek om te zijn. Rustig, schoon en gezellig. Het personeel is uiterst vriendelijk en behulpzaam. Het is allemaal niet meer splinternieuw. Er mag hier en daar een nieuw likje verf komen. En de ramen en deuren mogen hier en daar wat beter sluitend worden gemaakt. Soms enkele mieren die door de kleine kieren naar binnen weten te komen. Desondanks is het netjes, functioneel, goed koel (airco) en wordt het 5 dagen per week goed schoon gehouden door de schoonmaakploeg. Het ontbijtbuffet is niet heel uitgebreid, maar toch een prima aanbod qua vers fruit, broodjes, ei, enz. Enkel bij de enige koffieautomaat kan het wat druk worden. Lunch en diner hebben wij hier niet genuttigd. Het zwembad is fijn om in af te koelen. Prima qua formaat. Meestal wel ligbedjes vrij. Cabanas is verder een klein plaatsje met een gezellige boulevard met wat winkeltjes, supermarkt en restaurantjes op loopafstand. Voor een paar euro per taxi of über ben je ook zo in Tavira, voor wat meer shop en of eetgelegenheden. Ook het mooie strand is te voet (en daarna een klein stukje per bootje) te bereiken. Vanaf de receptie rijdt er ook een treintje op en neer naar deze bootjes. Wel zo fijn met volle strandtassen. De opstapplaats bij de boten kan wat druk zijn in het hoogseizoen, maar prima te doen de paar keer dat wij dit gedaan hebben.
Show moreLeuke huisjes op echt keurig vakantiepark. We vonden de omgeving iets minder mooi dan West Algarve en omgeving Lissabon. Wel leuk om naar Spanje te rijden, wij hebben Sevilla bezocht. E mountainbike tour in de regio duurde erg lang en de waterval was enorm druk. Er is een andere tocht waar Tivara in zit, diie leek ons achteraf leuker. Tivara, Lagos zijn echte aanraders. Er zijn op de boulevard bij vakantiepark veel engelsen en het was daar erg druk.
Show moreNiet erg luxe maar gemoedelijke sfeer en alles in de buurt, zwembad,strand, boulevard met genoeg restaurants en supermarkten. Mooie stadjes ( Tavira) en plekjes met trein of taxi makkelijker te bereiken. Authentieke simpele appartementen, niet groot maar voldoende. Mooie beplanting en prima zwembad.
Show moreLocatie is goed, huurauto is prettig om de omgeving makkelijk te kunnen verkennen. Ruim opgezet vakantiepark, wij hadden een grote tuin. Appartement is wat gedateerd, maar compleet en alles werkt. We hadden goede wifi in het appartement (volgens eerdere reviews was dat niet het geval). Er werd regelmatig schoongemaakt. Personeel is erg vriendelijk. Groot zwembad met meestal voldoende ligbedden. Het ontbijt is goed, maar niet heel uitgebreid. Leuke boulevard met veel restaurants op loopafstand. Leuk om met de boot naar het strand te gaan, dat was goed geregeld. Wij hebben een heerlijke vakantie gehad.
Show more