ES07820 Bucht von San Antonio
Ibiza Spanien
Leider kein passendes Angebot gefunden
Jetzt weitere Hotels in Spanien entdecken
Für angenehmes Raumklima in den Zimmern sorgen eine Klimaanlage, eine Heizung und ein Ventilator. Die Gäste können den Meerblick von Balkon oder Terrasse genießen. Zustellbetten können angefordert werden. Außerdem sind ein Safe und eine Minibar verfügbar. Die Ausstattung wird von einem Internetzugang, einem Telefon und Sat-TV abgerundet. In den Badezimmern gibt es eine Dusche.
Klimaanlage Balkon oder Terrasse Heizung Minibar Zimmer-Safe Dusche TV
Wir arbeiten daran, diese so bald wie möglich zur Verfügung zu stellen.
Lovely family run hotel, my go to place
Show moreI had requested a walk in shower for mobility problems which I had but if we had been put at the front of the hotel as we did pay extra for a sea viewinstead of at the side I would not have had to contend which stairs everytime we went out of the room I think the hotel should have realised that it would have made things easier
Show moreHotel was lovely and clean great staff great food and in a great location
Show moreThe staff at Ses Savines were really polite and helpful, and the hotel was immaculate.
Show moreHotel świetnie położony, lepiej już nie można było. Przy samej plaży , przy deptaku, który prowadził prosto do miasta San Antoni, spacerkiem 10 min. Sam deptak ciągnął się prawie bez końca przy pięknym morskim nabrzeżu. Mieliśmy pokój od ogrodu z dużym balkonem , ciszę przerywał nam piękny śpiew ptaków. Hotel bardzo czysty, starannie sprzątany. Recepcja pomocna 24h. Hotel posiada 2 baseny. My nie korzystaliśmy z nich, bo lubimy morze. Korzystaliśmy z wersji śniadanie + obiadokolacje. Na śniadaniu dużym wybór , zarówno na ciepło, jak i stół szwedzki z warzywami, wędlinami hiszpańskimi i serami. Kolacje bardzo smaczne i urozmaicone. Ryby , owoce morza i oczywiście różne mięska. Rano i wieczorem zawsze owoce : arbuzy, melony, kiwi, jabłka, gruszki,banany ,winogrona. Dużym plusem był taras, na którym można było rano jeść śniadanie i popijając kawę patrzeć na piękny widok morza, a wieczorem na wspaniały zachód słońca. Na koniec chciałam pochwalić obsługę hotelu , baru i restauracji ,która była bardzo przyjazna i pomocna. Na uwagę też zasługują Panie sprzątające, które swoją pracę wykonywały bardzo sumiennie . Myślę, że moglibyśmy jeszcze raz wrócić do tego hotelu.
Show more