Angebote für dieses Hotel

Leider kein passendes Angebot gefunden

Jetzt weitere Hotels in Spanien entdecken

Hotelbeschreibung Sol Parc

Das bietet Ihre Unterkunft

Außenansicht Pool Strand Ausstattung

Essen & Trinken

Essen und Trinken Essen und Trinken Essen und Trinken Essen und Trinken

Für Kinder

Familie Familie Familie Familie

Sport & Fitness

Sport Wassersport Golf

Unterhaltung

Animation Animation

Wellness

Wellness

Ihr TUI Service

Kontaktinformationen

Sol Parc
Urb Son Parc
ES07740 Son Parc
Menorca Spanien

Hotelzimmer Sol Parc

Lage & Umgebung

Hotelbewertungen Sol Parc

"

Guest reviews (70 reviews)

  • 3/10
    Recommended

    “Wakacje w pięknym miejscu”

    Hotel najlepsze lata ma już za sobą ale znajduje się w sosnowym lesie co przy palącym słońcu jest zbawienne. Dodatkowym i głównym atutem jest bliskość pięknej piaszczystej plaży. Pokoje zgodne z opisem. Przestronne i zapewniające dużo przestrzeni. Część po remoncie, jednak te w ostatnich pawilonach przeznaczonych dla Polaków nie. Te ostatnie budynki gwarantują spokój ale są najbardziej oddalone od stołówki, dużego basenu, barów i sceny. W pobliżu mały basen idealny do odpoczynku w spokoju. Jedzenie smaczne ale słone w dużych ilościach. Zawsze podczas posiłków dostępne owoce, ciasta, lody, desery. Niestety stołówka z ograniczoną ilością miejsc co generuje kolejki przed wejściem. Dziwne zasady all inclusive tzn. w barze przy głównym basenie dostępne tylko napoje i kawa oraz piwo i wino. Przekąski dostępne w innym snack barze, i zawsze takie same. Po zamknięciu baru przy basenie, napoje dostępne w barze przy scenie. Drinki dodatkowo płatne.

    Show more
  • 3/10
    Recommended

    “Son Parc 3*”

    Hotel zgodny z opisem, nic mnie nie zaskoczyło. Bardzo fajna lokalizacja hotelu - blisko plaży, lotniska, samochodem też wszędzie blisko. Do plaży 5min. od basenu hotelowego. Zejście do morza bardzo łagodne - idealne dla dzieci. Plaza piaszczysta. Pokoje czyste, sprzątane co drugi dzień, ale wymagające remontu (zwłaszcza wymiany mebli). Obsługa hotelowa bardzo miła i pomocna. Jedzenia na posiłkach dość sporo - każdy znajdzie coś dla siebie. Szkoda tylko, że w barze przy basenie nie było przekąsek w opcji all inclusive. Animacje niby dla wszystkich, ale dało się odczuć, że są skierowane tylko do francuzów (prowadzone tylko w języku francuskim, w zabawach wieczornych polaków pomijano np. podczas gry w bingo). Polecam również wypożyczalnię samochodów w hotelu (bez depozytu) - bardzo sympatyczny wynajmujący samochody. W hotelu jest też supermarket - jeżeli ktoś wybierze opcję bez wyżywienia lub hb to zaopatrzy się tam we wszystko. Pod hotelem przystanek autobusowy.

    Show more
  • 4/10
    Recommended

    “Son Parc”

    Jakość do ceny bd

    Show more
  • 5/10
    Recommended

    Beautiful location, great pools and facilities. Kitchen facilities could have included a little more such as tea towel, dish cloth and cafetière,

    Show more
  • 5/10
    Recommended

    Self catering complex, spread in blocks over large area of pine forest, excellent beach, quiet and with excellent facilities including in house dining.

    Show more
"

Hotelbilder Sol Parc